Dialoogmiddag in Zorgcentrum de Heikant

Donderdag 18 februari 2016

VERBINDING ONDER SPANNING

een dialoogbijeenkomst over samenleven in onze straat, in onze tijd.

Op 17 september 2015 werd tijdens een debatavond in het Ronde Tafelhuis het programma ‘Radicaal Anders’ geopend.
In vervolg daarop vinden drie dialoogbijeenkomsten plaats.
De eerste werd gehouden op 18 januari jl. in het Peerke Donderspaviljoen.

Op 18 februari wordt de tweede dialoogmiddag gehouden in Zorgcentrum de Heikant.

Thema voor deze avond is ‘Verbinding onder Spanning’.

De wereld is nerveuzer geworden. Wij leven in tijden van verandering. Veel mensen zijn in verwarring, waar hun wortels ook liggen. Gebeurtenissen op het wereldtoneel lijken meer en meer direct van invloed op de leefwereld van het individu.  Dan komt soms de vraag op: “Wie zijn die ‘wij’ nu eigenlijk? En wat doet het moet ons als ‘onze’ kinderen, opgegroeid in de westerse wereld, afreizen naar de oorlog in Syrië? Blijven we dan hangen in veroordelingen? Hoe moeten wij hier op reageren? Al snel vallen dan woorden als ‘radicalisering’ en ‘discriminatie’.

De middag begint om 14.30 uur en wordt om 17.00 afgesloten met een hapje en een drankje.

Na een openingswoord door Peter Westerhof, locatiemanager van Zorgcentrum de Heikant, volgt een inleiding door Gon Mevis,, directeur van Contour de Twern. Hij zal aangeven  hoe in onzekere tijden gewerkt kan worden aan het leggen van verbindingen tussen wijkburgers.

Vervolgens gaan de deelnemers in gesprek aan dialoogtafels. Deze worden geleid door  ‘Tilburg in Dialoog’.

Er kunnen maximaal 25 personen deelnemen aan het programma. Bij grotere belangstelling krijgen inwoners uit Tilburg-Noord voorrang.  Eventueel wordt een tweede bijeenkomst georganiseerd.

Aanmelden kan via:
info@rondetafelhuis.nl
wagnerplein@bibliotheekmb.nl
https://dialoogtafels.azurewebsites.net/dialoogtafel/146

 

Afbeelding1

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.