Dinsdag 9 februari | Filmavond: Samba (2014)

Logo Ronde tafelhuis

Het Ronde Tafelhuis: Voor verbindende en inspirerende debatavonden en bijeenkomsten.


image003

De makers van Intouchables slagen er met Samba opnieuw in een maatschappelijke kwestie over het voetlicht te brengen. Net als in die kaskraker uit 2011, ontmoeten Parijzenaren uit verschillende milieus elkaar. Samba, een Senegalese immigrant van het type twaalf ambachten dertien ongelukken en al jaren doende een verblijfsvergunning te bemachtigen. Alice, een gestreste zakenvrouw met een burnout die zich op Samba’s dossier stort. Wilson, een Algerijn die rotsvast gelooft in zijn valse identiteit van levenslustige Braziliaan. Dit drietal speelt de sterren van de hemel en belicht ieder op eigen wijze de betekenis van arbeid in ons leven.

Waar gebeurd
Filmduur: 118 minuten
Aanvang: 19.00
Entree : € 4,00 incl. hapje en drankje

Na de film is er een gesprek over de film.

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.