Filmavond The Passion

Afbeelding filmavond 25 maart

Het paasverhaal in een modern jasje. Gespeeld door een aantal bekende Nederlanders waaronder Jeroen van der Boom en Jeroen van Koningsbrugge. Een verhaal vol populaire muziek. Een verhaal over hoop en het houden van het vertrouwen dat alles goedkomt. Een thema dat mensen van alle religies en mensen zonder religies bezighoudt.

The Passion vertelt het verhaal van Jezus van Nazareth. Een mens zo goed als God die daarom door velen wordt gezien als Gods Zoon. The Passion vertelt over de weg van Jezus voor zijn kruisiging, zijn kruisiging en zijn opstanding.

Op Goede Vrijdag zal The Passion 2015 getoond worden op het grote scherm in interreligieus ontmoetingscentrum het “Ronde Tafelhuis” in Tilburg-Noord.

Na de film volgt een nagesprek. Wat geeft jou hoop? Of maakt dat je de hoop verliest? Tijdens deze avond heb je de mogelijkheid je ervaringen met anderen te delen.

Datum: 25 maart 2016

Inloop: 19.00

Start: 19.30

Logo Ronde tafelhuisLocatie:
Het Ronde Tafelhuis westkant Wagnerplein 
Haendellaan 40
5011 LS Tilburg

Kosten: 1 Euro  

Publiek: Jongeren (t/m 35)

Aanmelden kan bij:  reserveringen@rondetafelhuistilburg.nl

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.